Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne Tirane

ID TRR-419-27S
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 400
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk i Vjeter

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor dhe oborr.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ambienti eshte i shtruar i gjithi me pllaka dhe eshte i sapo lyer. Shtepia eshte e termoizoluar nga jashte e cila e mban shtepine te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer.

Ne pjesen perpara viles ka nje oborr te madh ne te cilin mund te parkohen 2-3 makina. 

Ka akses ne rrugen Sulo Klosi, rrugen e Ullishtes, rrugen Ahmet Duhanxhiu, Unazen e Madhe etj.

 

Cmimi 400 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine
Me Qira 815-60m 450 €

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar, zone ...