Vile me qira prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRR-1221-31N
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 450
Sipërfaqe m2 190.2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore.
Siperfaqja e ndertimit eshte 190.2 m2 ndersa siperfaqja e truallit eshte 178 m2.
Vila ka hyrje private e cila eshte e ndare ne:
Kati i pare ka 2 dhoma gjumit, 1 kuzhine me sallon dhe 1 tualet te madh.
Kati i dyte ka 4 hapesira qe mund te perdoren si magazine dhe zyra dhe nje ballkon dhe ofrohet si ne fotot e galerise.
Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar, ku vetem kati i pare eshte i mobiluar, salloni ndan nje ambient me kuzhinen, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe shtepia eshte e shtruar me parket.
Orientohet nga veriu.
Ka kondicioner te instaluar per ngrohje dhe ftohje ne dy hapesira te katit te pare.
Ofron mundesi per parkim ne oborr.
Mund te ofrohet si per banim ashtu edhe per biznes.
Zona aksesohet lehtesisht nga shume pika te qytetit. 

Cmimi: 450 Euro/muaj neto

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne
Me Qira 1021-35N 350 €

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne sallon se bashku ...

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej
Me Qira 419-27S 400 €

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e ...