Vile 1 kateshe me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-416-34b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 500
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fortuzi

Vile 1-kateshe per qira ne rrugen e Durresit, ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe 90m2 te organizuar ne sallon,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia disponon gjithashtu dhe nje oborr ku mund te parkohen lehtesisht dy makina.
Apartamenti jepet per qira totalisht i mobiluar.
Shtepia ndodhet prane te gjithe facilitetve e nevojshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci etj.
Zona eshte maft e preferuar lidhet lehtesisht me qendren e Tiranes,Bulevardin Zogu I Pare,rrugen e Durresit,

Cmimi: 500 Euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore.
Siperf
Me Qira 1221-31N 450 €

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore. Siperfaqja e ndertimit ...

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine
Me Qira 815-60m 450 €

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar, zone ...

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej
Me Qira 419-27S 400 €

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e ...