Vile 1 kateshe me qira ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRR-623-47A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 500
Sipërfaqe m2 84.60
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zihni Sako, Tirane

Shtepi private 1 kateshe me qera ne rrugen Zihni Sako ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 139.7m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 84.60m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe eshte e gjitha e shtruar me parket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicioner te pozicionuar ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Hapsira e jashtme ofron nje kend relaksi si dhe oborr me hapsire te bollshme per parkimin e 1 ose 2 makinave.
Zona eshte e qete dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si shkolla, spitale, markete etj.
Ka akses direkt ne rrugen Xhanfize Keko, rrugen e Dibres dhe zonen e Kinostudios.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine
Me Qira 815-60m 450 €

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar, zone ...

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore.
Siperf
Me Qira 1221-31N 450 €

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore. Siperfaqja e ndertimit ...

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej
Me Qira 419-27S 400 €

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e ...