Vile 1 - kateshe per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-715-38b)

ID TRS-715-38b
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 63.000 Euro
Sipërfaqe m2 98 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja, prane Stacionit te Trenit

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, bodrum dhe tarace.

Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket ndersa dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Shtepia ka ndertim dhe organizim shume te mire te dhomave.

Pjesa me e bukur e kesaj shtepie eshte edhe taraca e saj ku ju mund te kaloni pasditen tuaj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Ka akses ne rrugen Reshit Petrela dhe ndodhet disa minuta larg qendres se Tiranes.

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode e te rehatshme.

Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 63.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane.

Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7
Në Shitje 619-12L 75.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane. Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7 m2 dhe ndertim ...

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane.

Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 10
Në Shitje 919-4S 70.000 €

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane. Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ...

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.
Në Shitje 115-21r 75.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez. Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.9 m2 duke perfshire ...