Vile 1-kateshe per shitje ne zonen e Valiasit ne Tirane

ID TRS-919-4S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 70.000
Sipërfaqe m2 1000
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga thethi

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane.

Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertese prej 96 m2.

Vila organizohet ne 1 sallon ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil bashkekohore.

Vila eshte e rrethuar me mur  dhe rreth e perqark jane te mbjelle lule dhe peme te ndryshme.

Ka te instaluar 1 kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Vila eshte e orientuar nga jug-lindja.

Zona eshte e qete dhe me ajer te paster.

Ne pjesen e perparme ka nje oborr ku mund te parkoni makinen.

Ka akses te lehte ne rrugen Nato, rrugen Perjetesia, rrugen Bulevardi Blu, zonen e Kamzes etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 70.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.
Në Shitje 115-21r 75.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez. Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.9 m2 duke perfshire ...

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 t
Në Shitje 715-38b 63.000 €

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 te ndare ne sallon, ...

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane.
Ne periferi te Tiranes ndodhet
Në Shitje 821-33F 80.000 €

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane. Ne periferi te Tiranes ndodhet nje banese ...

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje
Në Shitje 716-42K 82.000 €

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje oborr prej 500 m2 ...

Vile ne shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 487m2 dhe s
Në Shitje 222-12S 75.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 487m2 dhe siperfaqje ndertimi ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane.

Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7
Në Shitje 619-12L 75.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane. Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7 m2 dhe ndertim ...