Vile 2-kateshe prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-619-12L)

ID TRS-619-12L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000 Euro
Sipërfaqe m2 127.7 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane.

Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7 m2 dhe ndertim prej  104 m2 te ndare ne dy kate si me poshte:

Ne katin e pare ndodhet sallon sebashku me kuzhinen, nje dhoma gjumi, tualet dhe oborr.

Ne katin e dyte ndodhet  salloni, nje dhome gjumi matrimoniale dhe bllkon.

Te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite dielli pothuajse gjate gjithe dites dhe ne sallon eshte instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Te dy katet lidhn me njeri-tjetrin nepermjet shkalleve te jashtme.

Vila eshte e rrethuar me mur ne te kater anet e saj duke ofruar nje siguri me te larte.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e populluar.

Prane saj do te gjeni te gjitha fsherbimet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

ka akses te lehte ne rrugen Siri Kodra, rrugen Bardhyl, rrugen Qemal Stafa dhe shume prane Qendres se Tiranes.

Kati i pare i  viles eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie, kati i dyte eshte ne proces hipotekimi.

Cmimi: 75.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 t
Në Shitje 715-38b 63.000 €

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 te ndare ne sallon, ...

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje
Në Shitje 716-42K 82.000 €

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje oborr prej 500 m2 ...

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane.

Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 10
Në Shitje 919-4S 70.000 €

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane. Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ...

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane.
Ne periferi te Tiranes ndodhet
Në Shitje 821-33F 80.000 €

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane. Ne periferi te Tiranes ndodhet nje banese ...