Vile 2 kateshe me qera ne nje qender rezidenciale ne Lunder , Tirane

ID TRR-416-29a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2600 Euro
Sipërfaqe m2 219 m2+ 475 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume te njohur.

Vila eshte 2 kateshe me siperfaqe te brendshme prej 219 m2 dhe siperfaqe oborri 475 m2.

Pjesa e brendshme ofron ne katin e pare 4 dhoma gjumi, te ndara keto ne 3 dhoma single dhe nje dhome e madhe matrimonial me tualet te perfshire dhe tualet te perbashket.Dhomat kane dalje direkt ne oborr.

Kati i dyte eshte zona e ndenjes ku pershihet sallon i madh i hapur me oxhak , kuzhine me vete, ballkon ne forme verande me pamje te bukur te kompleksit dhe nje tualet. Oborri eshte i gjelberuar dhe shume i mirembajtur me peme te ndryshme.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar ku mund te permendim, kuzhinen, dollape ne te gjitha dhomat, system qendror ngrohje ftohje, e shtruar e gjitha me parket druri cilesor.

Kjo vile cilesohet si nje nder vilat me te vecanta te kompleksit ku ofron privatesi me te madhe duke qene se kufizohet nga vila te tjera vetem nga njeri krah i saj.Ofrohen 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.

Kompleksi ofron gjithashtu qetesi, ajer te paster, siguri te larte, pishina, bar restorant, dhe fusha te ndryshme si tenis, basketball dhe vrapim. 

 

Cmimi 2600 Euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe me qera prane shkolles Wilson ne Tirane.
Me hapesire 1500m2, shtrihet vila dhe oborr
Me Qira 313-16 2500 €

Vile 3-kateshe me qera prane shkolles Wilson ne Tirane. Me hapesire 1500m2, shtrihet vila dhe oborri rreth e ...

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 500 m2 dhe siperf
Me Qira 622-36V 2500 €

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej ...

Vile me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te
Me Qira 415-31b 2500 €

Vile me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e ...

Vile moderne me qera ne rezidencen Vila Lule ne zonen e Mjull Bathores, shume prane TEG.
Ka nj
Me Qira 624-12A 2500 €

Vile moderne me qera ne rezidencen Vila Lule ne zonen e Mjull Bathores, shume prane TEG. Ka nje siperfaqe ...

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane.

Vile moderne me qera ne ne nje residence vilash shume
Me Qira 418-6L 2500 €

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane. Vile moderne me qera ne ne nje residence vilash shume te preferuar nga ...

Vile me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Kjo vile perbehet nga nje siperfaqe truall
Me Qira 422-41U 2500 €

Vile me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Kjo vile perbehet nga nje siperfaqe trualli prej 400 m2 dhe ...

Vile moderne me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Vila ka siperfaqe ndertimi pre
Me Qira 415-40b 2500 €

Vile moderne me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 493 m2 dhe ...