Vile me qera ne Lunder, pjese e nje kompleksi vilash , Tirane (TRR-1117-32a)

ID TRR-1117-32a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000 Euro
Sipërfaqe m2 713 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long hill Residence

Vile me qera ne nje kompleks rezidencial ne Lunder , Tirane. 

Kompleks eshte shume i mirenjohur dhe ofron kushte shume te mira per nje jetese te qete dhe te sigurte.

Vila ka nje siperfaqe prej 213 m2 te brendshme dhe rreth 510 m2 te jashtme. 

Ndarje e  mire e hapesirave ne sallon, kuzhine ne forme aneksi dhe zona e ngrenjes, tualet dhe ballkon.

Kati i dyte ofron 4 dhoma ku 3 prej tyre jane dhoma gjumi dhe 1 studio, 2 tualete dhe dalje direkte ne oborr.

Vila ofrohet totalisht e mobiliar me nje stil modern, te ngrohte dhe te rehatshme.

Sistem qendror per ngrohje dhe ftohje ne te gjithe vilen. 

I shtruar i gjithi me parket dhe me mure dekorative ne te gjithe shtepine.

Oborri eshte i sistemuar dhe i mirembajtur.

Brenda kompleksit mund te gjeni bar restorant, pishina, fusha tenisi, basketball etj.

Ofrohen 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.

 

Cmimi 3000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën