Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRR-419-67S
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 600
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Selvia

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise, ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 120 m2 e organizuar ne 2 kate me siperfaqe 80 m2 secili dhe oborr ne pjesen perpara me siperfaqe 40 m2:

Kati i I: Soxhorno me kuzhine te perbashket, korridor dhe tualet.

Kati i II: 3 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe i sapo lyer. Dy dhoma jane te mobiluara ndersa dhoma tjeter perdoret si studio. Shtepia ofron drite natyrale gjate gjithe dites.

Ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte shume e qete dhe e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Vila ofron dhe nje garazh te mbyllur me siperfaqe 40 m2.

Ka akses te lehte ne rrugen Tafaj, rrugen 4 Deshmoret, zonen e Selvise etj.

 

Cmimi 600 Euro / Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet pak metra larg rruges kryeso
Me Qira 815-12S 500 €

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet pak metra larg rruges ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Me siperfaqe 90 m2, cdo kat eshte i organizu
Me Qira 413-34 700 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Me siperfaqe 90 m2, cdo kat eshte i organizuar ne 3 dhoma, ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.

Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe
Me Qira 1018-1L 470 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ndertimi ...