Vile 2-kateshe per shitje ne fshatin turistik te Pellumbasit ne Tirane

ID TRS-321-3V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 210.000 Euro
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Pellumbas

Vile 2-kateshe per shitje prane resortit turistik Teatri Kame ne Pellumbas.

Ka nje siperfaqe trualli prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 170 m2.

Vila ndahet ne 2 kate me siperfaqe 85 m2.

Kati I pare organizohet ne sallon, kuzhine, verande dhe banjo.

Kati I dyte organizohet ne verande, 3 dhoma gjumi dhe banjo.

Shtepia ofrohet e mobiluar plotesisht me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ka te instaluar sistem qendro ngrohje me kaldaje dhe oxhak funksional me dru.

Oborri eshte I mbjelle me peme frutore dhe ullinj.

I gjithe perimetri eshte I rrethuar me muri dhe kangjella sidhe kamera sigurie.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 210.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne zonen Sauk i Vjeter ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe totale prej 320 m2, ku gara
Në Shitje 617-68d 200.000 €

Vile per shitje ne zonen Sauk i Vjeter ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe totale prej 320 m2, ku garazahi eshte 100 m2 ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Abedin Rexha ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe trualli prej 156.
Në Shitje 317-28L 200.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Abedin Rexha ne Tirane. Banesa ka siperfaqe trualli prej 156.7m2 dhe ndertimi ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane.
Në Shitje 220-40S 220.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane. Ka nje siperfaqe ...