Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Alliasit ne Tirane

ID TRS-421-37D
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 380.000
Sipërfaqe m2 496 + 329
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Halit Bega

Vile 2- kateshe per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej trualli prej 496 m2 dhe siperfaqe ndertimi 329 m2.
Kati i pare eshte open space dhe mund te perdoret per biznes.
Kati i dyte eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon qe i madh, rrethues per gjithe katin.
Shtepia ofrohet e pamobiluar, me oborr para dhe mbrapa dhe me mundesi shtimi edhe nje kat tjeter.
Zona eshte e qete, e pershtatshme per banim dhe biznes me akses te lehte ne rrugen Niko Avrami, zonen e Alliasit etj.
Trualli dhe ndertimi jane te pajisura me leje legalizimi.

Cmimi 380.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Berzhites.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 dhe siperfaqe
Në Shitje 622-17A 375.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Berzhites. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 dhe siperfaqe trualli prej 453 ...