Vile per shitje ne zonen e Berzhites ne Tirane

ID TRS-622-17A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 375.000 euro
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Berzhite

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Berzhites.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 dhe siperfaqe trualli prej 453 m2. 
Kati i pare i viles eshte i organizuar ne: 1 sallon, kuzhine gjysem e hapur, 1 tualet, lavanderi dhe depo.
Kati i dyte organizohet ne 1 dhome matrimoniale, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande.
Ofrohet e pamobiluar dhe ndodhet ne nje kompleks te ri qe ofron mundesi shume te mira investimi ne qiradhenie ose banim.
Oborri disponon leje te miratuar per pishine si dhe ofron 2-4 vende parkimi.
Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi: 375.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2- kateshe per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej trual
Në Shitje 421-37D 380.000 €

Vile 2- kateshe per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej trualli prej 496 m2 dhe ...