Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Tufines ne Tirane

ID TRS-1023-31A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000
Sipërfaqe m2 253m2 + 70m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Keta

Shtepi private per shitje prane rruges Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. 
Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 253m2 e ndare ne 2 kate dhe ka nje siperfaqe toke prej 350m2.
Kati i pare ofrohet vetem me ndarjen e hapsirave te brendshme, te pershtatura per sallon dhe kuzhine, 2 dhoma dhe 2 tualete, duke dhene mundesine qe punimet e tjera te kryhen sipas deshires.
Kati i dyte eshte i mobiluar dhe totalisht i banueshem, me punime te brendshme mjaft cilesore dhe e shtruar me parket.
Shtepia eshte e veshur me sistem kapot dhe e mbuluar me cati.
Ka nje garazh te vecuar prej 70m2 i cili eshte i mbyllur dhe ofron mundesi parkimi per 2 makina, si dhe nje depo te vogel bashkangjitur.
E gjithe prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 350.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.

Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dh
Në Shitje 519-13L 361.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dhe siperfaqe ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje bllok v
Në Shitje 715-43m 360.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje bllok vilash,duke ofruar ...