Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Kodres se Priftit ne Tirane

ID TRS-120-5S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000
Sipërfaqe m2 232
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Priftit

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Kodra e Priftit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale trualli prej 232 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 330 m2 e cila organizohet ne godine banimi 2 kate me 1 kate nentoke dhe 1 kate papafingo.
Kati pare ka nje soxhorno te madhe me kuzhine te vecuar, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon dhe oborr te gjelberuar ne pjesen e perparme te viles.
Kati dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.
Kati trete eshte papafingo.
Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar ne kushte te mira.
Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Ka te instaluar 4 kondicioner perkatesisht 2 ne soxhorno dhe ne dhomat e gjumit.
Vila orientohet nga jug-perendimi dhe veri-lindje.
Zona eshte e qete dhe me ajer te paster.
Vila ofron ambient te gjelberuar dhe parking per 2 makina.
Ka akses ne rrugen Filip Shiroka, rrugen Marie Kraja, rrugen Xhanfize Keko etj.
Prona disponon certifikate pronesie.

Cmimi 250.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën