Vile 2 - kateshe per shitje pas Drejtorise se Pergjithshme te Hipotekes ne Tirane (TRS-816-37b)

ID TRS-816-37
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 136.000 Euro
Sipërfaqe m2 253.6 m2 + 45.2 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Foto Janku

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra larg shkolles Harry Fultz.

Vila ka siperfaqe ndertimi prej 253.6 m2 dhe siperfaqe oborri prej 45.2 m2.

Ndertimi eshte i ndare ne dy kate si me poshte:

Kati i pare perfshin nje garsoniere, nje apartament 1+1 dhe mundesi per parkim makine brenda viles.

Kati i dyte perfshin nje apartament 1+1 se bashku me ballkon dhe nje garsoniere.

Vila aktualisht eshte e dhene me qera dhe mund te jete nje mundesi e mire investimi. Ndertimi ka cilesi te mire dhe hapesirat e brendshme mund te riorganizohen lehtesisht.

Zona perreth eshte e qete dhe ka nje infrastukture te rregullt. Ka akses ne zonen Don Bosko, rrugen Jordan Misja dhe Unazen e Vogel te Tiranes.

Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 136.000 Euro 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiran
Në Shitje 1121-33N 135.000 €

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, afer rruges ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Marie Kraja ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 2
Në Shitje 319-35T 125.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Marie Kraja ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 260 m2 dhe siperfaqe ...

Shtepi private 3+1  per  shitje ne rrugen Dardania, ne zonen e Treshit ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 1214-33r 130.000 €

Shtepi private 3+1  per  shitje ne rrugen Dardania, ne zonen e Treshit ne Tirane. Shtepia shtrihet ne nje ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Halil Aga ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 40
Në Shitje 819-9T 125.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Halil Aga ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 407 m2 ku 133 m2 jane ...