Vile per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-819-9T)

ID TRS-819-9T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 125.000 Euro
Sipërfaqe m2 407 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Halil Aga

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Halil Aga ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 407 m2 ku 133 m2 jane siperfaqe ndertimi te cilat organizohen ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, korridor, tualet, verande dhe lulishte.

Ambienti ofrohet i pamobiluar por ose i mobiluar ne varesi te cmimit dhe preferencave.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Vila eshte ne gjendje shume te mire dhe mjaft e pershtatshme per banim.

Zona eshte mjaft e qete dhe e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen Dritan Hoxha, rrethrrotullimin e Doganes etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 125.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje prane rruges 28 Nentori ne Tirane.

Pozicionohet disa metra larg rruges dytesore d
Në Shitje 416-40b 115.000 €

Vile per shitje prane rruges 28 Nentori ne Tirane. Pozicionohet disa metra larg rruges dytesore dhe autostrades ...

Shtepi private 3+1  per  shitje ne rrugen Dardania, ne zonen e Treshit ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 1214-33r 130.000 €

Shtepi private 3+1  per  shitje ne rrugen Dardania, ne zonen e Treshit ne Tirane. Shtepia shtrihet ne nje ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Marie Kraja ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 260
Në Shitje 319-35T 130.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Marie Kraja ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 260 m2 dhe siperfaqe ...

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra la
Në Shitje 816-37 136.000 €

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra larg shkolles Harry ...