Vile 2 kateshe per shitje prane mobileri Ardeno ne Tirane

ID TRS-220-40S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 220.000
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Fushe Mezez

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 ku 110 m2 jane ndertimi dhe 400 m2 jane oborr.
Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar e cila organizohet ne 2 kate:
Kati pare ka nje sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.            
Kati dyte organizohet ne 2 dhoma gjumi, tualet  dhe ballkon.
Katet lidhen me njeri tjetrin me shkalle te brendshme.
Punimet e brendshme jane cilesore.
Shtepia ka orientim nga lindje-veri-perendim.
Ne pjesen perpara viles ka vend parking te makinave dhe hapesira te gjelberuara.
Ka akses ne rrugen Industriale, rrugen Eltion Frroku, rrugen Agon, prane Ktheses se Kamzes etj.
Prona disponon certifikate pronesie.

Cmimi 220.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 230 m2.
Sip
Në Shitje 1117-11d 230.000 €

Vile per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 230 m2. Siperfaqja e brendshme ...