Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Saukut ne Tiranes

ID TRR-822-34G
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 230.000
Sipërfaqe m2 176m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Begu

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe siperfaqje ndertimi prej 176m2 te ndara perkatesisht ne dy kate.
Kati I pare eshte I organizuar ne sallon, kuzhine, nje tualet dhe nje corridor.
Kati I dyte organizohet ne 3 dhoma, nder te cilat njera eshte studio, nje tualet dhe nje ballkon.
Shtepia jepet e mobiluar ne nje menyre bashkekohore.
Salloni dhe dy prej dhomave jane te pajisur me kondicionere qe sigurojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Dritaret jane te pajisura me grila dhe doppio xham.
Vila ka edhe nje garazhd 30m2 dhe nje depo 30m2 mbrapa saj .
Ofron gjithashtu nje oborr te madh, qe ka mundesi parkimi per dy makina dhe pjesa tjeter te mbjelle me peme frutore dhe bar.
Ndodhet ne nje zone te qete, shume prane rruges krzesore.
Ka akses te lehte ne zonen e TEG-ut dhe rrugen e Elbasanit.
Eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 230.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Pano Lula ne Tirane.

Vila ka nje hapesire prej 480m2 ku perfs
Në Shitje 217-10L 220.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Pano Lula ne Tirane. Vila ka nje hapesire prej 480m2 ku perfshin truallin me ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane.
Në Shitje 220-40S 220.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne zonen Fushe Mezez ne Tirane. Ka nje siperfaqe ...

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane.

Shtepia ka n
Në Shitje 419-14S 240.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale ...