Vile 2 kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-1122-52R
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 165.000 euro
Sipërfaqe m2 137m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gramoz Pashko

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Gramoz Pashko, prane Vilave Gjermane ne Tirane.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 137m2 dhe siperfaqe trualli prej 147.6m2.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, secila me tualet te vecante.
Kati i dyte organizohet ne sallon, kuzhine te ndare, dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.
Ofron gjithashtu nje oborr te bollshem me peme frutore dhe lule.
Ndodhet ne nje zone te qete, shume prane rruges kryesore.
Ka akses te direkt me rrugen e Elbasanit.
Eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 165.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Beniamin Kuta ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe toke 247.40 m2 d
Në Shitje 917-32L 170.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Beniamin Kuta ne Tirane. Banesa ka siperfaqe toke 247.40 m2 dhe ndertim ...

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Kujtim Spahivogli ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe ndertese
Në Shitje 124-40X 170.000 €

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Kujtim Spahivogli ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe ndertese prej 108 m2 dhe ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Rexhep Tarja , shume prane Profarmes ne Tirane.
Vila ka siperfa
Në Shitje 119-23L 160.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Rexhep Tarja , shume prane Profarmes ne Tirane. Vila ka siperfaqe toke 214.40 m2 ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane.

Me siperfaqe totale 225 m2 ofron obo
Në Shitje 815-20m 160.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane. Me siperfaqe totale 225 m2 ofron oborr rrethues 75 m2 ...