Vile dy kateshe per shitje ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRS-124-40X
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000
Sipërfaqe m2 300
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kujtim Spahivogli

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Kujtim Spahivogli ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe ndertese prej 108 m2 dhe nje siperfaqe trualli prej 300 m2. 
Kati i pare i nderteses ofron nje ambient open space dhe nje magazine. 
Kati i dyte i viles ofron  tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, dy ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Vila eshte e shtruar me pllake dhe ofrohet e mobiluar. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe kohes, 
Vila ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Kavajes, ne Bulevardin Bajram Curri dhe ne zonen e Yzberishtit.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.


Cmimi: 170.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Gramoz Pashko, prane Vilave Gjermane ne Tirane.
Ka nje siperfa
Në Shitje 1122-52R 165.000 €

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Gramoz Pashko, prane Vilave Gjermane ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej ...

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Gramoz Pashko, prane Vilave Gjermane ne Tirane.
Ka nje siperfa
Në Shitje 1122-52R 165.000 €

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Gramoz Pashko, prane Vilave Gjermane ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej ...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane.

Me siperfaqe totale 225 m2 ofron obo
Në Shitje 815-20m 160.000 €

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane. Me siperfaqe totale 225 m2 ofron oborr rrethues 75 m2 ...

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Rexhep Tarja , shume prane Profarmes ne Tirane.
Vila ka siperfa
Në Shitje 119-23L 160.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Rexhep Tarja , shume prane Profarmes ne Tirane. Vila ka siperfaqe toke 214.40 m2 ...