Vile 2 kateshe per shitje prane zones se Kinostudios ne Tirane (TRS-1218-20E)

ID TRS-1218-20E
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000 Euro
Sipërfaqe m2 236.4 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kleanthi Koci

Vile ne shitje ne rrugen Kleanthi Koci ne zonen e Kinostudios ne Tirane.

Siperfaqja e parceles ndertimore eshte 236.4 m2.

Vila perbehet nga kati perdhe qe funksionon nje pjese si garazh dhe nje pjese si biznes me siperfaqe ndertimi 130.8 m2 dhe me lartesi 5m, kati i pare me sallon te madh, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe tre ballkone me siperfaqe ndertimi 151.6 m2 dhe kati i dyte ne ndertim me siperfaqe ndertimi 151.6 m2.

Objekti eshte ndertuar ne vitin 2004 me materiale ndertimi mjaft cilesore.

Aktualisht vetem kati i pare eshte i banueshem sepse kati i dyte eshte akoma ne ndertim. 

Vila ofrohet e mobiluar me mobilimin e katit te pare. Kati perdhe dhe kati i dyte ofrohen bosh.

Katet lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve te jashtme dhe secila nga hyrjet eshte e vecuar.

Perben nje mundesi te mire investimi per biznes apo edhe per banim sepse ekziston mundesia per ta organizuar ne disa apartamente.

Oborri qe ndodhet perpara viles eshte i mbjelle me bime te ndryshme dhe ofron nje ambient pushimi.

Dera kryesore eshte me kangjella hekuri te bera me dore.

Ka akses te lehte dhe me rruge te asfaltuara ne rrugen Myslym Keta, ne rrugen e Arbrit, ne zonen e Freskut dhe ne zonen e Kinostudios.

Prona eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

 

Cmimi: 250.000 Euro

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Perbehet nga 4 kate. Kat
Në Shitje 1018-4E 240.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Perbehet nga 4 kate. Kati perdhe ka nje ...

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane.

Shtepia ka n
Në Shitje 419-14S 240.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale ...

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane.

Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar
Në Shitje 415-67b 245.000 €

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane. Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar kohet e ...