Vile 3 kateshe me qera ne nje komplex rezidencial ne Lunder, Tirane

ID TRR-915-43a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3300 euro
Sipërfaqe m2 320 m2 + 400 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence.

Kjo residence njihet per ndertime cilesore, organizim i mire i mirembajtjes dhe administrimit te kompleksit, komunitet i qete, gjelberim dhe ajer i paster, pishina te jashtme , bar dhe restorant.

Vila ka nje siperfaqe prej 320 m2 hapsire banimi dhe 400 m2 oborr.

Hapesirat e brendshme jane te ndara ku kati I pare ka parking per 2 makina, depo, dhome tharje dhe nje studio.

Kati i dyte ka guzhine, dhome ndenje me oxhak, tualet dhe ballkon.

Kati i dyte ka 3 dhoma, 2 tualet dhe 2 ballkone 

Ofrohet pjeserisht i mobiluar me nje stil modern dhe mobilje shume cilesore.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket , salloni i bollshem dhe me oxhak funksional.

E gjithe vila eshte e shtruar me parket druri pervec ballkoneve dhe tualeteve.

Sistem qendror per ngrohjen dhe ftohjen. 

Oborri eshte shume i mirembajtur i gjithi i gjelber me bar dhe peme te ndryshme, ne pjesen e pasme te oborrit ka dhe nje strehe prej druri, gazebo , qe mund te perdoret per kend relaksi.

 

Cmimi : 3300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën