Vile 3 kateshe me qira ne Long Hill Residence ne Lunder, Tirane

ID TRR-523-53A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3400
Sipërfaqe m2 320m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence, Lunder

Vile 3 kateshe me qera ne Long Hill Residence, nje nga residencat me te preferuara ne Lunder
Ka nje siperfaqe prej 320m2 hapsire banimi dhe 510m2 oborr.
Kati i pare i viles ka parking per 2 makina, depo, dhome tharje dhe nje studio.
Kati i dyte ka kuzhine, dhome ndenje me oxhak, tualet dhe ballkon.
Kati i dyte ka 3 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone. 
Ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe mobilim mjaft cilesor.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, salloni i bollshem dhe oxhaku eshte funksional.
E gjithe vila eshte e shtruar me parket druri pervec ballkoneve dhe tualeteve.
Vila eshte e pajisur me sistem qendror per ngrohjen dhe ftohjen. 
Oborri eshte shume i mirembajtur, i gjithi i gjelber me bar dhe peme te ndryshme dhe ne pjesen e pasme te oborrit ndodhet nje kend relaksi.


Cmimi: 3400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile moderne me qera ne rezidencen Long Hill ne Tirane.

Vila eshte e e re e sapoperfunduar, me nj
Me Qira 1020-2a 3500 €

Vile moderne me qera ne rezidencen Long Hill ne Tirane. Vila eshte e e re e sapoperfunduar, me nje projekt modern ...

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial vilas
Me Qira 1015-65b 3500 €

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial vilash prane autostrades ...

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane.
E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuar
Me Qira 621-11A 3300 €

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane. E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuara te kesaj zone, e ...

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence.

K
Me Qira 915-43a 3300 €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo residence njihet ...

Vile kater kateshe me qera prane TEG-ut ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 430 m
Me Qira 823-17X 3500 €

Vile kater kateshe me qera prane TEG-ut ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 430 m2 dhe organizohet ...