Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Kamzes, Tirane

ID TRR-1223-28G
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 400
Sipërfaqe m2 350
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Liria, Kamez

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 350 m2 dhe siperfaqe toke 800 m2 e organizuar ne 3 kate si me poshte:
Kati i pare ofron depo dhe garazh.
Kati i dyte ofron 2 dhoma ndenje + guzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Kati i trete ofron 3 dhoma gjumi dhe verande.
Vila ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror ne cdo dhome.
Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.
Vila ka nje organizim te mire dhe te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite natyrale.
Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme dhe perpara viles keni hapesire per parkimin e dy makinave.
Zona eshte shume e qete, ka akses ne zones e kamzes, aeroportit dhe ka nje infrastukture te rregullt.

Cmimi: 400 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe  prej 200 m2 + 120
Me Qira 618-19d 450 €

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe  prej 200 m2 + 120 m2 verande te ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.

Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe
Me Qira 1018-1L 470 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ndertimi ...

Vile 3-kateshe me qera prane Sanatoriumit ne Tirane.

Vila ofrohet e mobiluar me te gjitha mobilje
Me Qira 713-17 300 €

Vile 3-kateshe me qera prane Sanatoriumit ne Tirane. Vila ofrohet e mobiluar me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e ...