Vile 3-kateshe me qera prane Kodres se Priftit ne Tirane (TRR-1018-1L)

ID TRR-1018-1L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 470 Euro
Sipërfaqe m2 328 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Filip Shiroka, Kodra e Priftit

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.

Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 328m2 te ndare si me poshte:

Kati i pare ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, tualet dhe koridor.

Kati i dyte ofron 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, tualet dhe ballkon.

Kati i trete eshte papafingo ku ka 1 dhome gjumi sebashku me ballkon.

Vila ofrohet plotesisht e mobiluar.

Vila eshte e kufizuar nga ambienti perreth, oborri eshte i mbjellur me lule dhe peme te ndryshme githashtu ofron dhe mundesi parkimi te 1 ose 2 makinave.

Ndertimi eshte cilesor, duke permendur dritaret dopjo xham, mure termoizoluese dhe ofron nje mobilim bashkekohor.

Ofron siguri, relaks dhe plot ajer te paster.

Cmimi: 470 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet pak metra larg rruges kryeso
Me Qira 815-12S 500 €

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet pak metra larg rruges ...

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe  prej 200 m2 + 120 m
Me Qira 618-19d 450 €

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe  prej 200 m2 + 120 m2 verande te ...

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise, ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.

Ka nje siperf
Me Qira 419-67S 600 €

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise, ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej ...