Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1119-71T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2300
Sipërfaqe m2 360
Tualete 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qamil Guranjaku

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane.
Me nje siperfaqe totale prej 360 m2 vila organizohet perkatesisht ne tre kate me siperfaqe kati prej 120 m2.
Hapsirat e brendshme te kateve organizohen ne:
Kati I: 4 ambiente zyrash, tualet dhe verande.
Kati II: 4 ambiente zyrash, tualet dhe ballkon.
Kati i III: 3 ambiente zyrash, tualet.
Vila ofrohet e pamobiluar dhe eshte mjaft e pershtatshme per biznes.
I gjithe ambienti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si: fundacione, organizata, kompani etj.
Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga kondicioner ne te gjithe ambientet.
Tre vende parkimi mund te sigurohet ne oborrin e viles dhe jane te perfshira ne cmim.
Ka akses te lehte ne rrugen Pjeter Budi, rrugen Jan Kukuzeli, rrugen Ismail Qemali dhe zonave te tjera perreth.


Cmimi: 2300 Euro / muaj ( Tatimi i perfshire ne cmim)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën