Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane

ID TRR-621-11A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3300
Sipërfaqe m2 319 m2
Dhoma 4
Tualete 5
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane.
E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuara te kesaj zone, e sapo perfunduar dhe e ndertuar me cilesi te larte ndertimi, kjo vile ofron te gjitha kushtet per nje jete luksoze.
Siperfaqja e brendshme eshte 319 m2, duke u ndare ne 3 kate, ku njeri nga katet ofron sallonin e madh me oxhak, kuzhine te ndare, nje tualet dhe verande.
Kati tjeter ofron dy dhoma gjumi, secila me banjo me vete, garderobe tek njera prej dhomave dhe ballkon.
Kati i fundit ofron dy dhoma gjumi secila me banjo, njera prej te cilave me garderobe dhe nje dhome lavanderi.
E shtruar e gjitha me parket te cilesise se larte, i pajisur me sistem qendrore per ngrohje dhe ftohje.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar, kuzhina me te gjitha pajisjet, dollapet dhe krevatet e dhomes se gjumit si edhe garderobet.
Siperfaqja e oborrit eshte 440 m, e gjitha e gjelberuar me bar dhe peme te ndryshme.

Cmimi: 3300 euro/ muaj (taksa te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne Long Hill Residence, nje nga residencat me te preferuara ne Lunder
Ka nje
Me Qira 523-53A 3400 €

Vile 3 kateshe me qera ne Long Hill Residence, nje nga residencat me te preferuara ne Lunder Ka nje siperfaqe prej ...