Vile 3 kateshe per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder ne Tirane

ID TRS-220-55S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 800.000
Sipërfaqe m2 396
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 3 kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane.
Ndodhet ne nje kompleks rezdencial te mirenjohur dhe te preferuar te qytetit.
Ofron nje siperfaqe parcele prej 580 m2 dhe siperfaqe totale ndertimore prej 396 m2.
Vila ka nje arkitekture te bukur e cila organizohet ne tre kate si meposhte:
Kati perdhe organizohet ne sallon ndenje, dhome ngrenje, kuzhine e vecuar, depo dhe 1 tualet.
Kati i pare ka 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Kati i dyte eshte papafingo i cili organizohet ne nje dhome gjumi, dhome studio, 2 depo dhe tualet.
Punimet e brendshme jane teper cilesore dhe eshte e shtruar me pllaka.
Dritaret jane te medha prej xhami te cilat i japin drite natyrale gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistem qendror ne cdo ambient.
Vila perreth ka hapesire te gjelberuar, vend parkimi dhe pishine.
Kompleksi ju ofron administrim, roje sigurie 24/h, pishine qendrore etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 800.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje prane zones se Linzes.
Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, larg zhurmes dh
Në Shitje 914-14b 790.000 €

Vile per shitje prane zones se Linzes. Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, larg zhurmes dhe ajrit te ndotur ...