Vile 4 - kateshe per shitje ne zonen e Linzes ne Tirane (TRS-914-14b)

ID TRS-914-14b
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 790.000 Euro
Sipërfaqe m2 540 m2 + 700 m2
Dhoma 5
Tualete 6
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Linze

Vile per shitje prane zones se Linzes.

Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, larg zhurmes dhe ajrit te ndotur te qytetit.

Zona eshte zhvilluar me ritme shume te shpejta kohet e fundit.

Vila ka siperfaqe 540 m2 ndertim dhe 700 m2 toke dhe pozicionohet buze rruge. 

Fillojme me bodrumin e cila ndahet ne dy dhoma te medha me rreth 100 m2 secila.

Kati I pare dhe kati I dyte jane te organizuar ne dy apartamente te ndryshme, te cilet lidhen nepermjet shkalleve te brendshme. Njeri apartament ka ne katin e pare 2 dhoma gjumi se bashku me 2 tualete, ndersa ne katin e dyte ka sallon te madh, tualet dhe ballkon.

Apartamenti tjeter ka ne katin e pare 2 dhoma gjumi se bashku me 2 tualete, ndersa ne katin e dyte ka  sallon te madh, dhome gjumi, dhome lavanterie, tualet dhe ballkon.

Kati I trete lidhet me katin e dyte me 2 pale shkalle te jashtme. Ai perfshin nje hapesire te madhe te cilen mund ta ndryshoni sipas deshirave tuaja.

Ndersa kati I katert eshte papafingo e cila mund te behet bar ose pasticeri.

Vila eshte shume e pershtatshme per restorant, por gjithashtu ajo mund te perdoret edhe per ndonje klinike, biznese te ndryshme, hotel, organizate etj.

Ne kete prone do gjeni te gjitha instalimet elektrike dhe hidrualike te gatshme.

Eshte e pajisur me certificate pronesie.

Cmimi:  790.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

 
Vile luksoze per shitje ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.
E pozicionuar ne nje kodri
Në Shitje 1115-43K 800.000 €

  Vile luksoze per shitje ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. E pozicionuar ne nje kodrine me ullishte me ...

Vile 3 kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane.
Ndodhet ne nje kompleks rezdencial
Në Shitje 220-55S 800.000 €

Vile 3 kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezdencial te mirenjohur dhe ...