Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Doganes ne Tirane (TRS-919-32S)

ID TRS-919-32S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000 Euro
Sipërfaqe m2 255 m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa rruga Tahir Kadare

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Tahir Kadare ne Tirane.

Vila ofron nje siperfaqe totale ndertimi prej 255 m2 e ndare ne 3 kate ku siperfaqe parcele jane 205 m2.

Kati i pare perbehet nga sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi dhe tualet.

Kati i dyte ofron dhome ndenje me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Kati i trete eshte i ndare ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon, gjithashtu eshte me cati dhe i termoizoluar nga jashte.

Vila ofrohet e mobiluar ne kushte bashkekohore. 

Ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Vila orientohet nga jug perendimi.

Ka nje garazh te mbyllur i cili ka nje siperfaqe prej 38 m2.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe, rrethrrotullimin e Doganes, rrugen 29 Nentori, rrugen Dritan Hoxha etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 300.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe
Në Shitje 1021-16V 310.000 €

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi ...