Vile 3-kateshe per shitje prane TEG ne Tirane

ID TRR-822-13G
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 460.000 Euro
Sipërfaqe m2 240m2+270m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Mjull, Bathore

Vile 3-kateshe per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Mjull, Bathore.
Rezidenca do te jete nje nga me te preferuarat ne zonen e Tiranes, per shkak te sigurise, standardeve europiane te ndertimit dhe hapesirave te gjelberta qe ofron.
Ka nje siperfaqje totale prej 510 m2, nga ku vila e banimit ka siperfaqe rreth 240m2 dhe oborri pereth me nje siperfaqje prej 270m2.
Me hapesira te bollshme kjo vile ofron: Ne katin e pare eshte e organizuar ne ambient ndenje, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ne katin e dyte ofron dhome ndenje, kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ne katin e trete ofron tri dhoma gjumi, dy tualete dhe nje garderobe.
Vila e banimit do te jete e rrethuar nga te katerta anet me nje mur betoni, qe garanton privatesine dhe sigurine maksimale.
Dy poste parkimi jane gjithashtu te perfshira ne cmim.
Shtepia eshte akoam ne process ndertimi dhe parashikohet te perfundoje ne dhjetor 2022.
Zona eshte e qete , larg zhurmave dhe plot me ajer te paster.
Ka akses te lehte ne zonen pereth TEG dhe rrugen e Elbasanit.

 

Cmimi: 460.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vila eshte e pozicionuar ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Ka nje siperfaqe truall 234m2 dhe nje sipe
Në Shitje 922-28Z 450.000 €

Vila eshte e pozicionuar ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Ka nje siperfaqe truall 234m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej ...