Vile dy kateshe per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane

ID TRS-224-23Z
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 289.000
Sipërfaqe m2 262+250
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanopoli

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli shume prane zones se Don Boskos ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 262m2 dhe siperfaqe ndertimi per te dy katet prej 250m2.
Secili nga katet eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor dhe tualet. 
Kati i dyte permban gjithashtu nje ballkon me hapesire te bollshme.
Vila shitet bosh.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallonet.
Orientimi i viles eshte LindjePerendim duke mundesuar ndricim natyral.
Aktualisht eshte e dhene me qira cka e ben mundesi shume te mire investimi.
Ka akses te shpejte ne rrugen Don Bosko, rrugen Muzaket, rrugen Eshref Frasheri etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ofrohet mundesi parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi 289.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje truall prej 1300m2, ku secili kat
Në Shitje 114-3 280.000 €

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje truall prej 1300m2, ku secili kat ofron nga 100 m2. ...

Vile 3-kateshe per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane.

Vila ofron siperfaqe totale trualli pr
Në Shitje 618-51L 300.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane. Vila ofron siperfaqe totale trualli prej 274.40 m2  ...

Vile 3 – kateshe per shitje ne zonen e saukut ne Tirane.

Nje rast mjaft i mire per nje shte
Në Shitje 414-2b 300.000 €

Vile 3 – kateshe per shitje ne zonen e saukut ne Tirane. Nje rast mjaft i mire per nje shtepi te ...

Vile per shitje prane rruges Ali Pashe Gucia ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zo
Në Shitje 415-51b 300.000 €

Vile per shitje prane rruges Ali Pashe Gucia ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zones se ...