Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje

ID KVS-419-61S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000
Sipërfaqe m2 300 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Kavaje
Adresa Rruga e Fshatrave Turistike

Vile 3-kateshe per shitje ne bregdet ne Qerret, Kavaje

Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 175.8 m2 te ndare ne 3 kate.

Kati I pare organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi dhe banjo, kati I dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo ndersa kati I trete ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi dhe banjo.

Shtepia ofrohet e mobiluar plotesisht me te gjitha kushtet per nje jetese komode.

Vila eshte e shtruar komplet me parket dhe shkallet nga brenda prej druri.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga kondicionere dhe sistemi me kaldaje I instaluar ne gjithe katet e viles.

Shtepia ofron drite natyrale gjate gjith dites dhe nje pamje te mrekullueshme te detit qe ndodhet vetem 25 m larg.

Kopshti eshte I mbjell me peme frutore dhe lule te stines.

Vila ndodhet ne nje fshat turistik mjaft te qete.

Kompleksi ofron siguri 24h per banoret.

Mundesi parkimi ne oborrin e viles.

 

Cmimi: 300.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën