Vile 2-kateshe dhe toke per shitje tek Instituti Bujqesor, Tirane

ID TRS-1021-16V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 310.000
Sipërfaqe m2 1000
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jusuf Gervalla

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 292 m2 te ndare ne 2 kate. 
Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, banjo dhe nje dhome e ndare qe mund te sherbeje si magazine.  
Kati i dyte eshte i paperfunduar dhe organizohet ne sallon, tre dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. Vila eshte e ndertuar me nje stil mjaft te vecante dhe materiale cilesore.
Toka eshte e mbjelle me peme frutore. 
Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te zhvilluar. 
Ka akses direkt ne rrugen Kastriotet, Uren e Institutit dhe Unazen e Madhe te Tiranes. 
Prona eshte ne proces legalizimi. 


Cmimi: 310.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Gjec-Koder ne Tirane.
Ka siperfaqe trualli
Në Shitje 417-45L 320.000 €

Vile per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Gjec-Koder ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 411m2 dhe ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Tahir Kadare ne Tirane.

Vila ofron nje siperfaqe totale ndert
Në Shitje 919-32S 300.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Tahir Kadare ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe totale ndertimi prej 255 m2 e ...

Vile 3-kateshe per shitje ne bregdet ne Qerret, Kavaje

Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe s
Në Shitje KVS-419-61S 300.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne bregdet ne Qerret, Kavaje Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi ...