Vilë 3-kateshe per shitje prane vilave gjermane, ne Tirane

ID TRS-521-2V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 360.000
Sipërfaqe m2 303 m2
Dhoma 6
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Irfan Tershana

Vilë 3-katëshe për shitje pranë rrugës Fuat Toptani, në Tiranë.
Sipërfaqja e tokës është 380 m2 dhe siperfaqja e ndërtimit është 303 m2, e ndarë në 3 kate si më poshtë:
Kati I ndahet në dy dhoma gjumi, një kuzhinë të ndarë, një banjo dhe korridor.
Kati II organizohet në dy dhoma gjumi, një kuzhinë të ndarë, një banjo, korridor dhe një ballkon.
Kati III perfshinë dy dhoma gjumi, një kuzhine e ndarë, një banjo, korridor dhe dy ballkone.
Banesa ka një vend parkimi për një makinë, oborr me bar dhe pemë frutore.
Pozicioni i shtëpisë është mjaft i favorshëm, duke ofruar një pamje të qartë nga të gjitha anët.
Vila ofrohet pjesërisht e mobiluar, me një stil modern dhe komod dhe me hapësirë të bollshme.
Kondicioneri mundëson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Ndodhet në një zonë të qetë, me vila rrotull dhe me akses të lehtë në rrugën e Elbasanit.


Vila e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 360.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën