Vile tri kateshe ne shitje ne Peze te Vogel ne Tirane

ID TRS-1122-18G
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000 Euro
Sipërfaqe m2 331.4 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Peze e Vogel

Vile tri kateshe ne shitje ne Peze te Vogel ne Tirane
Ofron nje siperfaqe totale prej 331.4 m2 te shperndare ne dy kate dhe nje papafingo, dhe 
700 m2 toke rreth saj.
Kati i pare eshte i ndare ne sallon, kuzhine, nje tualet dhe korridori lidhes.
Kati i dyte eshte organizohet ne tri dhoma gjumi, nje tualet dhe 4 ballkone.
Kati i trete eshte eshte papafingo.
Shtepia shitet e mobiluar ne nje stil modern dhe te ri. Ka edhe nje oxhak te pozicionuar ne dhomen e ndenjes, i cili eshte funksional.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistem qendror chiller.
Dritaret jane dopio xham dhe te gjitha jane te pajisura me grila.
Oborri eshte i gjelberuar me peme dhe lule te ndryshme, ka dhe nje kend per barbecue te pajisur me furre druri.
Mbrapa saj shtepia ka edhe nje tokeme siperfaqe 700 m2 te mbjelle me peme te ndryshme frutore.
Shtepia eshte e pajisur me sistem sgurie dhe perpara saj ofron hapesire parkimi.
Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster, per shkak te gjelberimit qe ofron.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 450.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder te Tiranes.

Nje kompleks vilash mja
Në Shitje 916-1a 460.000 €

Vile per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder te Tiranes. Nje kompleks vilash mjaft i preferuar dhe ...