Vile 3-kateshe per shitje prane zones se Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-415-45L)

ID TRS-417-45L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 320.000 Euro
Sipërfaqe m2 411m2+250m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Fushe-Preze, Tirane.

Vile per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Gjec-Koder ne Tirane.

Ka siperfaqe trualli prej 411m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 250m2 te ndare si me poshte:

Kati i pare me siperfaqe 110m2 ndahet ne sallon te pajisur me oxhak funksional, kuzhine te vecuar, 1 dhome qe mund te perdoret si depo dhe tualet.

Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Ne katin e 3-te kemi nje dhome qe mund te perdoret si studio, tualet dhe verande me siperfaqe prej 70m2

Vila eshte akoma ne proces ndertimi dhe parashikohet te perfundoje per 18muaj.

Ndertimi eshte shume cilesor me duke permendur muret me teroizolim, dritaret dopjo xham te pajisura me grila, gjithashtu ofron dhe ambjente te gjelberuara, verande dhe mundesi parkimi.

Zona eshte e qete, larg zhurmave dhe plot me ajer te paster.

Eshte lehtesisht e aksesueshme  vetem 10 minuta me makine nga Vora.

Cmimi: 320.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe
Në Shitje 1021-16V 310.000 €

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi ...