Vile 4 - kateshe me qera prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRR-315-47b)

ID TRR-315-47b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Sipërfaqe m2 474 m2 + 504 m2
Dhoma 9
Tualete 4
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pasho Hysa

Vile me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.

Vila ka siperfaqe 474 m2 toke dhe 504 m2 ndertim te ndare ne kater kate si me poshte:

Kati i 1-re perfshin hapesire boshe te paperfunduar dhe oborr,

Kati I 2-te ka kuzhine, 4 dhoma, 2 tualete, koridor dhe 3 ballkone,

Ndersa kati I 3-te dhe i 4-rt jane te paperfunduara. Kati I trete eshte i shtruar me parket dhe perfshin 5 dhoma, 2 tualete dhe 3 ballkone, ndersa kati I 4-rt eshte papafingo.

Ndodhet ne nje zone te mbushur plot me vila prane rruges kryesore.

Rreth e rrotull viles jane mbjellur lule dhe peme te ndryshme. Ka mundesi per parkim makine.

Ballkonet ofrojne nje pamje te mrekullueshme te Tiranes dhe qytetit Studenti.

Vila ka nje ndertim teper cilesor dhe gjate gjithe dites eshte e mbushur me rreze dielli.

Eshte shume e pershtatshme per banim ose per aktivitete te ndryshme si: shoqate, klinike estetike ose dentare, fondacion, organizate, cerdhe ose kopesht per femije etj.

Zona eshte e qete dhe ka nje infrastrukture teper te rregullt. Gjithashtu ka akses ne disa rruge sic jane: rruga Ali Demit, rruga Pjeter Budi, rruga Mihal Grameno, rruga Hasan Prishtina etj.

Cmimi 1100 Euro / muaj i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore ne nje nga lagj
Me Qira 815-5b 1.000 €

Vile me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore ne nje nga lagjet me te qeta te ...