Vile tre kateshe me qira ne autostraden Tirane - Durres

ID TRR-623-36Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 393
Dhoma 9
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Pashe Gucia

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Ali Pashe Gucia ne zonen e Kasharit ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri 393m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 300 m2 per te tre katet.
Te treja katet kane organizim te njejte, secili kat ka 3 ambiente pune, nje tualet dhe korrridori lidhes, ne total 9 ambiente pune, 3 tualete.
Tarraca eshte e shfrytezueshme dhe e shtruar me pllake.
Lidhjen midis kateve te viles realizohet me shkalle te jashtme te mbylluara me xham.
Vila eshte ndertim i viteve te fundit me sistem kapot dhe termoizolim.
Vetratat jane triplex dhe izolimi eshte mjaft i mire.
Vila eshte e poziconuar ne nje zone mjaft te qete dhe lehtesisht e aksesueshme.
Oborri eshte i mbjelle me peme frutore dhe plot gjelberim.
Ngrohja dhe ftohja mund te impelmentohet ne varesi te kerkesave te klienteve.
Vila ka nje organizim perfekt dhe ambientet jane te ndricuara nga drita natyrale.
Eshte mundesi shume e mire per biznese te ndryshme si: shkolla, cerdhe, shoqata, kompani te ndryshme etj.
Ofrohen 4 poste parkimi ne oborrin e viles.
Vila ka akses direkt me autostraden Tirane- Durres.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet direkt me autostraden Tirane-Durres, zonen e Kasharit, zonen e QTU -se etj.

Cmimi 1200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne rrugen Don Bosko, prane Vizion Plus .
Me nje siperfaqe prej 500m2 ,vila eshte e org
Me Qira 1212-1 1300 €

Vile me qera ne rrugen Don Bosko, prane Vizion Plus . Me nje siperfaqe prej 500m2 ,vila eshte e organizuar ne menyre ...

Vile me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.

Vila ka siperfaqe 474 m2 toke dhe 504 m2 ndertim te
Me Qira 315-47b 1100 €

Vile me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Vila ka siperfaqe 474 m2 toke dhe 504 m2 ndertim te ndare ne kater kate ...