Vile dy kateshe me qira tek Blloku i Vilave ne Selite

ID TRR-124-28Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Sipërfaqe m2 401
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rexhep Jella, Selite

Vile 2kateshe me qira ne rrugen Rexhep Jella, tek Blloku i Vilave ne Selite, ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri prej 401m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 320m2
Kati i pare eshte i organizuar ne ambient kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe korridori lidhes.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 1 ambient open space, 2 dhoma gjumi, veranda dhe korridori lidhes.
Ne total vila ka 4 dhoma, 2 Veranda, 2 tualete, 1 sallon ndenje, 1 ambient gatimi, dhe  nje papafingo.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient si dhe me sistem qendror kondicionimi.
Vila ofrohet per qira bosh per destinacione te ndryshme biznesi por dhe per banim.
Orientimi i Viles eshte Jug Lindje dhe Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Vila eshte e gjelberuar e mbjell me peme frutore.
Eshte e pozicionuar ne nje zone mjaft te qete te Tiranes, dhe e rrethuar nga vila te tjera.
Vila eshte mundesi e mire shfrytezimi per destinacione te ndryshme biznesi, si: Zona e Komunes se Parisit, rruga Irfan Tomini, rruga Isuf Elezi etj.
Ofrohen 4 poste parkimi tek oborri i viles.

Cmimi: 1800 euro/muaj(taksa e perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Osmit ne Tirane
Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te
Me Qira 1115-6K 1700 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Osmit ne Tirane Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Me 270 ...