Vile dy kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-1115-6K)

ID TRR-1115-6K
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1700 euro
Sipërfaqe m2 270m2+800m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Osmit

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Osmit ne Tirane

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes.

Me 270 m2 hapesire banimi dhe 800 m2 oborr ofrohet: 

Kati i pare: Dhome ndenje, kitchen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje bodrum i vogel.

Kati i dyte: Dhome ndenje, kitchen, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar ne menyre modern dhe dritaret jane me dopio xham.

Dritaret jane te drejtuara lindje-jug-perendim duke siguruar nje ndricim natyral gjate gjithe dites.

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta dhe me ajer te paster te Tiranes.

Ka akses direkt me rrugen e Elbasanit dhe me shume rruge te tjera kryesore.

Cmimi 1700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne rrugen Dervish Shaba ne Tirane. 

Pjese e nje kompleksi rezidencial vilash sh
Me Qira 518-34a 1800 €

Vile me qera ne rrugen Dervish Shaba ne Tirane.  Pjese e nje kompleksi rezidencial vilash shume prane me ...

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet n
Me Qira 101-15 1600 €

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te ...

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.

E sapo
Me Qira 418-61a 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...