Vile dy kateshe ne shitje ne Kamez

ID TRS-123-44R
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 240.000
Sipërfaqe m2 220
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kosova

Vile dy kateshe ne shitje ne rrrugen Kosova ne Kamez.
Ofron nje siperfaqe totale prej 980 m2 truall dhe aiperfaqe ndertese 220 m2 te shperndare ne dy kate banimi.
Kati i pare eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 kuzhine dhe ambient gatimi i ndare, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Kati i dyte gjithashtu ka organizim te njejte me katin e pare ne 1 sallon, 1 kuzhine dhe ambient gatimi te ndare, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Shtepia shitet ploteisht e mobiluar sic tregohet ne foto.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga  kondicionere te pozicionuara ne dy sallonet dhe dy ambientet e gatimit.
Dritaret jane te gjitha dopi xham, ndersa kati i dyte ka gjithashtu sistem ngrohje qendrore.
Oborri perpara viles ofron gjelberim dhe lloje te ndryshme pemesh.
Bashk me vilen ofrohen dhe dy garazhde dhe 1 hapesire magazinimi.
Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster.
Ka akses direkt ne Rrugen Berisha, Bulevardin Blu, Rrugen e Kombit, Aeroportin Nene Tereza etj.
Trualli dhe vila disponojne certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 240.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Kodra e Priftit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale trualli prej
Në Shitje 120-5S 250.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Kodra e Priftit ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale trualli prej 232 m2 dhe ...

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Milo Duci ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe trualli prej 174 m2 dh
Në Shitje 423-13G 250.000 €

Vile dy kateshe ne shitje ne rrugen Milo Duci ne Tirane. Ofron nje siperfaqe trualli prej 174 m2 dhe nje siperfaqe ...

Vile per shitje prane rruges Bubulina ne Tirane.
Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore
Në Shitje 116-52b 230.000 €

Vile per shitje prane rruges Bubulina ne Tirane. Pozicionohet vetem disa metra larg rruges kryesore dhe ka nje ndertim ...

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 208 m2
Në Shitje 719-37S 230.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 208 m2 dhe siperfaqe ...