Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane

ID TRS-920-33V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000 Euro
Sipërfaqe m2 102.6
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Vile 3-kateshe per shitje ne prane Shkolles se Kuqe ne Tirane

Ka nje siperfaqe trualli perj 102.6 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 55.8 m2.

Kati I pare I viles organizohet ne sallon bashke me kuzhine, korridor , banjo dhe shkallet nga brenda.

Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Kati I trete organizohet ne 2 dhoma, banjo dhe ballkon te pa perfunduara.

Shtepia ka dy oborre, oborri perpara mund te perdoret per parkim deri ne dy makina.

Vila ndodhet ne nje zona mjaft te qete dhe te rrethuar nga vila te tjera.

Ka akses direkt ne rrugen Riza Cerova, rrugen e Dibres, rrugen Qemal Stafa dhe pak minuta larg Qendres se Tiranes.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 200.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 30
Në Shitje 620-21D 190.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ...