Vile dy kateshe ne shitje ne zonen e Don Boskos, ne Tirane

ID TRS-922-28Z
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000
Sipërfaqe m2 226
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanopoli

Vila eshte e pozicionuar ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Ka nje siperfaqe truall 234m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 226 m2 e organizuar ne dy kate. 
Kati i pare eshte 102m2 dhe eshte i ndare ne dy apartamente 1+1 te cilat jane te dhena me qira mujore.
Kati i dyte perbehet nga tre dhoma, sallon se bashku me kuzhine, nje tualet, korridori lidhes dhe ballkon i madh. 
Vila ofrohet per shitje teresisht e mobiluar dhe eshte e pozicionuar ne rruge kryesore.
Oborri i saj eshte i gjelberuar dhe ne te parkohet lehtesisht nje makine.
Vila eshte e pozicionuar ne nje zone mjaft te qete, me  infrastrukture te rregullt, e rrethuar nga vila te tjera.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si, Don Bosko, rruga Jordan Misja, Stacioni i Trenit etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 450.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Mjull, Bathore.
Rezidenca do te
Në Shitje 822-13G 460.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Mjull, Bathore. Rezidenca do te jete nje nga me te ...

Vile per shitje prane rruges Isuf Elezi.

Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e
Në Shitje 914-50b 445.000 €

Vile per shitje prane rruges Isuf Elezi. Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e cila po ndertohet ...