Vile kater kateshe me qera prane zones se Lundres ne Tirane

ID TRR-823-17X
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500
Sipërfaqe m2 430
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Vilave

Vile kater kateshe me qera prane TEG-ut ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 430 m2 dhe organizohet ne 4 kate, njeri prej tyre nentoke.
Kati nendhe organizohet ne nje hapesire open space dhe nje dhome lavanderie.
Kati i pare organizohet ne nje ambient open space dhe nje dhome, ne te cilin do te gjendet dhe kuzhina.
Kati i dyte ofron 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone.
Kati i trete organizohet ne nje ambient open space, nje dhome gjumi.nje tualet si dhe nje verande me siperfaqe 75 m2.
Ngrohja dhe ftohja do te mundesohen nga kondicionere me sistem chiller ne cdo ambient te viles. 
Vila eshte e shtruar me parket dhe ofrohet e pamobiluar. 
Vila orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Ne cmim perfshihet dhe vendi i parkimit.
Ne shfrytezim te viles do te jete dhe nje oborr me siperfaqe 50 m2.
Banesa do te perfundoje ne fund te shtatorit te vitit 2023.
Vila eshte pjese e nje kompleksi te ri dhe modern.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut, ne zonen e Mulletit, ne zonen e Lundres dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 3500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne Long Hill Residence, nje nga residencat me te preferuara ne Lunder
Ka nje
Me Qira 523-53A 3400 €

Vile 3 kateshe me qera ne Long Hill Residence, nje nga residencat me te preferuara ne Lunder Ka nje siperfaqe prej ...