Vile me qera perballe me qendren tregtare TEG ne Tirane , (TRR-518-34a)

ID TRR-518-34a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Sipërfaqe m2 493 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile me qera ne rrugen Dervish Shaba ne Tirane. 

Pjese e nje kompleksi rezidencial vilash shume prane me qendren tregtare TEG ne Lunder. 

Vila ka siperfaqe ndertimi prej 493 m2 dhe siperfaqe toke 590 m2.

Hapesira e brendshme eshte e ndare ne 4-kate ku:

  • Ne katin e pare i cili eshte gjysem i nendheshem ku perfshihen garazh te mbyllur per parkim deri ne 3 makina dhe nje dhome lavanterie,
  • Ne katin e dyte kemi sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, ballkon dhe koridor dhe tualet,
  • Ne katin e trete ka 2 dhoma gjumi matrimoniale, dhome garderobe, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone,
  • Ndersa ne katin e katert ka dhome gjumi, tualet dhe 3 ballkone.

Ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet. Mobilimi eshte modern dhe me nje cilesi shume te larte.

I gjithe ambienti eshte shtruar me parket te nje cilesi te larte. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet sistemit qendror chiller te vendosur ne cdo dhome.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Ka nje infrastukture te rregullt dhe te organizuar mjaft mire.

Cmimi 1800 Euro / muaj i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Osmit ne Tirane
Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te
Me Qira 1115-6K 1700 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Osmit ne Tirane Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Me 270 ...