Vile me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane, (TRR-618-19d)

ID TRR-618-19d
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Sipërfaqe m2 250 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tefta Tashko Koco

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe  prej 200 m2 + 120 m2 verande te organizuar ne tre kate:

Kati i pare ka vetem nje tualet dhe shkallet lidhese per ne katin e dyte qe organizohet ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande.

Kati i dyte eshte papafingo e ndertuar me dru dhe ballkon.

Vila ofrohet e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e mundshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne ambientet e katit te dyte.

Mund te perdoret edhe per aktivitete te ndryshme si hostel, zyra etj.

Vila eshte e shtruar me parket.

Ne oborrin e viles ka nje vend parkimi.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne Sheshin Avni Rustemi, ne Bulevardin Zhan D’Ark etj.

 

Cmimi 450 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet pak metra larg rruges kryeso
Me Qira 815-12S 500 €

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet pak metra larg rruges ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.

Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe
Me Qira 1018-1L 470 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ndertimi ...