Vile me qera tek Rolling Hills Residence ne Lunder, Tirane

ID TRR-1019-27a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 4000
Sipërfaqe m2 330
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile me qera ne nje prej rezidencave me luksoze ne Tirane, Rolling Hills Residence. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 330 m2 dhe oborr 650 m2. E ndare ne 3 kate si meposhte:
Bodrum: 2 dhoma , njera prej te cilave eshte cilesuar si dhome lavanteri.
Kat i pare:  sallon te madh bashke me zonen e ngrenjes, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe verande, me akses direkt ne zonen e oborrit.
Kat i dyte: 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe nje 2 veranda.
Ofrohet totalisht i mobiluar, kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, oxhak ne zonen e sallonit, sistem ngrohje ftohje qendror, parket i nje cilesie te mire ne te gjithe vilen.
Oborri eshte i mirembajtur dhe i dekoruar duke ofruar vende relaksi dhe qetesie.
Rezidenca ofroh siguri maksimale, administrim te mire te te gjitha hapesirave, ambiente te perbashketa te gjelberta, qetesi dhe ajer te paster.
Orohen 2 vende parkimi.
Cmimi 4000 Euro/muaj tatim i perfshire

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën