Vile me qira ne rezidencen Long Hill ne Lunder, Tirane

ID TRR-1020-2a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500
Sipërfaqe m2 282 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Vile moderne me qera ne rezidencen Long Hill ne Tirane.

Vila eshte e e re e sapoperfunduar, me nje projekt modern duke ofruar pjese ndertimi 282 m2 te ndare ne katin e pare sallon te madh , pjesa e kuzhines dhe zona e ngrenjes dhe nje tualet.

Kati i dyte ka 4 dhoma gjumi njera me dhome garderobe ,3 banjo dhe nje ballkon, te gjitha me hapesira te bollshme.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar parket druri per te gjithe mabientet,  me kuzhine dhe dollapet e nevojshme neper dhoma, system kondicionimi inverter ddhe system ngrohje autonom.

Oborri ka nje siperfaqe prej 520 m2 , ne mirembajtur me bar dhe peme te ndryshme.  

Ofron nje pamje panoramike si ne pjesen e oborrit ashtu edhe ne ballkon. Ofrohen 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.

 

Cmimi 3500 Euro/muaj ( tatim i perfshire ne cmim)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills n
Me Qira 517-27a 3400 €

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills ne Lunder. Vila ...